Rusza kolejna edycja Olimpiady Fizycznej

Komunikat 1 (10 stycznia 2022)

Zawody 71 Olimpiady Fizycznej odbywają się w szczególnej sytuacji. Po Zawodach I stopnia, które jak co roku odbyły się w tradycyjnej formule, nieco zmodyfikowane zostały zasady obowiązujące na II stopniu.

Zawody II stopnia, część teoretyczna odbędą się w trybie stacjonarnym, ale ze względu na sytuację epidemiczną obowiązywać będą wytyczne Komitetu Głównego OF. Zostały one przesłane mailowo do wszystkich uczestników – patrz także link Wytyczne+oświadczenie .

Zawody II stopnia, część teoretyczna, dla okręgu wielkopolskiego i lubuskiego, odbędą się 16 stycznia 2021 o godz. 10.00 w trybie stacjonarnym w Auli im. prof. F. Kaczmarka na Wydziale Fizyki UAM (Poznań – Campus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2 – patrz mapka poniżej).

Zawodnicy zobowiązani są do zabrania ze sobą:

1. dowodu osobistego (legitymacji szkolnej),
  2. wypełnionego i podpisanego oświadczenia,
  3. zgodnego z regulaminem zestawu podręczników i przyborów do pisania,
  4. własnego napoju i posiłku,
  5. zdecydowanie zalecany jest pomiar temperatury przy wejściu do budynku wydziału,
  6. zalecane jest przedstawienie Unijnego Certyfikatu Covidowego, lub negatywnego wyniku testu przed wejściem do sali.

Prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych na terenie Wydziału Fizyki i podczas zawodów.

Życzymy powodzenia.Komitet Okręgowy Olimpiady Fizycznej w Poznaniu

KOMITET OKRĘGOWY LXX OLIMPIADY FIZYCZNEJ W POZNANIU

Skład Komitetu

• prof. UAM dr hab. Krzysztof Grygiel (grygielk@amu.edu.pl) - przewodniczący