Sukces Koła FUSION na Studenckiej Międzyuczelnianej Ogólnofizycznej Konferencji "SMOK"

Studenckie Koło Naukowe Fizyków Fusion wzięło udział w Studenckiej Międzyuczelnianiej Ogólnofizycznej Konferencji (SMOK), która odbyła się 26-27 kwietnia w Krakowie.

Na konferencji nasze koło FUSION zaprezentowało poster oraz kilka referatów, z których nagrodę za najlepsze wystąpienie anglojęzyczne zdobył referat Tymoteusza Braciszewskiego. Serdecznie gratulujemy!

Zaprezentowane referaty oraz ich autorzy:

• Anna Bisok - "Studies of selected carbon nanomaterials with amyloid beta peptides"
  • Tymoteusz Braciszewski - "Geometric algebra - what is it and why should we care ?"
  • Oliwier Urbański - "The physics of hydrofoiling windsurfing"
  • Marietta Koźlarek - "Analiza fizykochemiczna kompleksów z kwasem hialuronowym dla zastosowań w medycynie regeneracyjnej po incydentach zawałowych."

Poster zaprezentowany na konferencji miał tytuł "Włosy, jako kryształ, czyli badanie dyfrakcji rentgenowskiej (XRD)", a jego autorkami są: Zuzanna Prus, Julia Stefańska, Agnieszka Skubały.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z konferencji na stronie koła FUSION:

Studenckie Koło Naukowe Fizyków Fusion Facebook

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!