Współpraca
-
Prezentacje studenckich projektów badawczo-rozwojowych
We wtorek, 24 stycznia odbyła się sesja posterowa projektów badawczo-rozwojowych realizowanych przez studentów studiów magisterskich z Informatyki.
7.02.2023 -
Projekt „Wsparcie polskich użytkowników EuXFEL – Nadzór II (2022-26)”
Projekt „Wsparcie polskich użytkowników EuXFEL – Nadzór II (2022-26)” otrzymał finasowanie w ramach programu „Wsparcie udziału polskich zespołów naukowych w międzynarodowych projektach infrastruktury badawczej” Ministerstwa Edukacji i Nauki.
30.01.2023 -
Porozumienie ze spółką Żabka Polska
W dniu 13 stycznia 2023 r. prorektor prof. dr hab. Michał Banaszak podpisał w imieniu UAM umowę o współpracy ze spółką Żabka Polska.
19.01.2023 -
Na UAM podpisano wielostronne porozumienie o współpracy
Wspieranie zdobywania wykształcenia i kwalifikacji zawodowych oraz współpraca z uczelniami wyższymi to ważny aspekt działania Polskiej Strefy Inwestycji. Ponad 90% firm strefowych z terenu Wielkopolski wdraża innowacje i rozwija technologie, wspierając tym samym powstawanie zawodów i kompetencji przyszłości. Jak ważna jest współpraca w tym zakresie potwierdza podpisane 9 stycznia br. ...
10.01.2023 -
-
Międzynarodowe studia na Wydziale Fizyki UAM MaMaSELF2
Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego Unii Europejskiej przyznała grant w wysokości około 5,38 mln Euro na prowadzenie wspólnych, międzynarodowych studiów magisterskich MaMaSELF2 (Master in Materials Science powEred by Large-Scale Facilities) w ramach projektu Erasmus Mundus Joint Master Degrees.
12.11.2022 -
Międzywydziałowe Centrum Neuronauki Poznawczej na Wydziale Fizyki
19 października 2022 o godz. 14:00 nastąpiło uroczyste otwarcie Międzywydziałowego Centrum Neuronauki Poznawczej na Wydziale Fizyki. Uroczystość odbyła się w Audytorium Maximum im. prof. Franciszka Kaczmarka.
4.11.2022 -
-
Konferencja ELAZ 2022
W dniach 22-26.08.2022 r. na naszym Wydziale odbyła się międzynarodowa konferencja „ELAZ 2022”.
29.08.2022 -
Koło Naukowe Robotyki na konferencji Informatyka w Edukacji 2022
Członkowie Koła Naukowego Robotyki w składzie: Alicja Aleksandrzak, Aleksandra Krzykowska, Aleksandra Szwanka, Alicja Krajniak, Patrycja Zalewska i Michał Skrzypczak uczestniczyli w XVIII Konferencji "Informatyka w Edukacji" odbywającej się w Toruniu w dniach 28-30.06.2022 r.
25.07.2022
- Poprzednia strona
- Strona nr 1 wyników wyszukiwaniaStrona nr 2 wyników wyszukiwaniaStrona nr 3 wyników wyszukiwaniaStrona nr 4 wyników wyszukiwaniaStrona nr 5 wyników wyszukiwaniaStrona nr 6 wyników wyszukiwaniaStrona nr 7 wyników wyszukiwaniaStrona nr 8 wyników wyszukiwaniaStrona nr 9 wyników wyszukiwaniaStrona nr 10 wyników wyszukiwaniaStrona nr 11 wyników wyszukiwania12Strona nr 13 wyników wyszukiwaniaStrona nr 14 wyników wyszukiwania
- Następna strona